G DATA Antivirus Enterprise

Ochráňte sa pred vírusmi, trójskymi koňmi a ostatným škodlivým kódom a zabezpečte si bezproblémové a produktívne pracovné prostredie.

G DATA ANTIVÍRUS ENTERPRISE

G DATA AntiVírus zabezpečí Vašu sieť pred škodlivým kódom každého typu, s použitím viacnásobne ocenenej technológie ochrany pred vírusmi. Obsahuje centrálnu správu a ochranu pre servery, pracovné stanice, notebooky a mobilné Android zariadenia.

Antivirus Bank Guard Report Manager Mobile Device Manager      Mail Security Client Backup Patch Management

GData Antivirus Business
Kompletná klientská ochrana  

Technológia CloseseGap Maximálna ochrana pomocou proaktívnej ochrany a databázy vírusových vzoriek

G DATA BankGuard 2.0 Zabezpečenie online platobných transakcií - bez potreby inštalácie dodatočnej aplikácie

Monitorovanie správania sa súborov Chráni Vás aj pred úplne novými vírusmi

Antivírus pre Linux Pracovné stanice s operačným systémom Linux sú tiež chránené

Ďalšie bezpečnostné moduly

MailSecurity
Modul MailSecurity je nezávislý na type mailového servera a pracuje na princípe sieťovej brány, ktorá účinne chráni Vašu poštu pred vírusmi a spam-om na úrovni protokolov POP3 a SMTP, ešte predtým ako e-mail môže vôbec byť zobrazený na klientskej stanici.Tento prístup tiež znižuje požiadavky na administráciu a zdroje. MailSecurity funguje so všetkými populárnymi servermi ako sú napr. Microsoft Exchange, Notes, atď. a poskytuje aj dodatočný zásuvný modul pre MS Exchange 2007 až 2013.
ClientBackup
Rozsiahla ochrana proti škodlivému kódu je nevyhnutná, ale niekedy môže mať aj malá strata dát katastrofálne následky pre Váše podnikanie. Náš modul pre centralizovanú zálohu klientských dát Vám pomôže s týmto rizikom, zálohujte dáta klientských staníc pravidelne a plne automaticky.
PatchManagement
Okrem e-mailov, bezpečnostné chyby nainštalovaných aplikácií predstavujú potenciálne slabé miesto v zabezpečení operačného systému. Z tohoto dôvodu Vám teraz k balíku produktov ponúkame modul PatchManagement. Udržujte nainštalované aplikácie neustále aktualizované pomocou centrálnej distribúcie aktualizácií a bezpečnostných záplat. Týmto spôsobom sťažite hackerom možnosť prieniku do vnútornej siete alebo operačného systému.

 

   
Centrálna správa  

Jednoduchá administrácia a rýchly prehľad Spravujte inštaláciu, vírusové kontroly a autorizáciu klientov z jedného miesta

Zjednodušený prehľad inštalácie S použitím inštalačného reportu a zobrazenia histórie

Vynovený centrálny panel Pre používateľsky príjemný prehľad všetkých potrebných informácií, vrátane inteligentného zobrazovania nápovedy.

Vzdialená správa Tiež možná z hociktorého miesta pomocou web rozhrania - dokonca aj z mobilných zariadení

Podpora ActiveDirectory Pre prenos existujúcich skupín a automatizovanie inštalácie klientov

Správa mobilných zariadení Centrálna správa mobilných zariadení s OS Android, spolu s ochranou proti krádeži, kontrolou aplikácií, telefónneho zoznamu, blokovaním hovorov a pod.

Software/hardware katalóg Detailné informácie o jednotlivých klientoch

Technická podpora Lokálna technická podpora pre Slovensko a Čechy

 

Podrobný, ale stále prehľadný - G DATA Administrator je nástroj pre centrálnu správu G DATA produktov vo Vašej sieti, ktorý Vám dáva možnosť jednoduchého prístupu ku všetkým potrebným informáciám a funkciám. Prehľadný kontrolný panel zobrazuje stav zabezpečenia klientských staníc, robí ich spravovanie veľmi intiutívnym a poskytuje inteligentné možnosti nápovedy pre každý zobrazený objekt. A vďaka detailnému katalógu hardware/software vybavenia máte tiež prehľad o stave Vašich zdrojov v sieti. V prehľade vzdialenej inštalácie môžete tiež vidieť jej stav na prvý pohľad a nemusíte strácať drahocenný čas pátraním. GData Business Console

 

G DATA Certified Distributor
Stránka je prevádzkovaná spoločnostťou Soft4Security, ktorá je výhradným distribútorom značky G DATA pre Česko a Slovensko.