O G DATA

G Data HQ

O Soft4Security:
Soft4Security bola založená skupinou IT-Business nadšencov v 2011, s cieľom priniesť inovatívne a čo najaktuálnejšie trendy v oblasti bezpečnosti informačných technológií. Dlhoročné skúsenosti členov tímu a kontakty svetovej triedy v oblasti IT bezpečnosti zabezpečili prínos nových technológií a značiek, ktoré dosiaľ nemali žiadne zastúpenie v Slovenskej a Českej republike.

Od októbra 2012 je Soft4Security výhradným distribútorom pre územie Slovenska a Českej republiky pre bezpečnostné riešenia G DATA.
(http://www.gdatasoftware.com/distributors.html).

O G DATA:
G Data Software AG, je inovatívna a rýchlo expandujúca softvérová firma, patriaca k najstarším bezpečnostným softvérovým spoločnostiam na svete. G DATA bola založená v Bochume v Nemecku v roku 1985 so špecializáciou na internetovú bezpečnosť a priekopník v oblasti anti-vírusovej ochrany. V roku 2010, spoločnosť oslávila svoje už 25. narodeniny. Počas posledných piatich rokov nezískal žiadny iný európsky dodávateľ bezpečnostného softvéru toľko ocenení na národnej i medzinárodnej úrovni ako práve G DATA. Vedúcu pozíciu v oblasti kvality tvoria výrobky G DATA kombináciou najlepších svetových bezpečnostných technológií. Bezpečnostné riešenia od G DATA sú k dispozícii vo viac ako 90 krajinách po celom svete.

O G Data Security software:

G Data antivírové riešenia sú rozdelené pre domácnosti a malé kancelárie a pre riešenia pre business.

Domáce riešenia zahŕňajú viaceré platformy ako Windows, Mac a Android. G Data riešenia pre domácnosti a malé firmy

Businessové riešenia tvoria Business Edície a Enterprise Edície ktoré zahrňujú aj MS Exchange Mail Security.
Každý produkt od G Data business prináša prídavné bezpečnostné prostriedky pre každý typ zabezpečenia a nárokov ochrany siete. Tým je možné vyhovieť rôznym požiadavkám zákazníka. Business edície: G Data riešenia pre firemné prostredie

Antivírový engine G Data je ocenený mnohými prestížnymi oceneniami napríklad od AV-comparatives alebo VB-100.

G DATA Certified Distributor
Stránka je prevádzkovaná spoločnostťou Soft4Security, ktorá je výhradným distribútorom značky G DATA pre Česko a Slovensko.