Vynikajúca antivírusová ochrana a bezpečný firewall spolu s najmodernejšími vlastnosťami - to je to pravé pre ochranu proti vírusom, hackerom a strate dát

Okrem už bežnej ochrany proti vírusom, trójskym koňom, spyware, phishing útokom a inému škodlivému kódu naše produkty poskytujú aj niečo naviac. Príkladom je zálohovanie osobných dát alebo možnosť obmedzenia prístupu detí k nevhodným web stránkam pomocou rodičovskej ochrany. Špeciálna ochrana internetového prehliadača tiež chráni pred manipuláciou alebo zaznamenaním citlivých údajov počas používania online bankovníctva.

Kompletné bezpečnostné riešenia pre Vaše počítače, notebooky a Android zariadenia - IT riešenia od G Data predstavujú flexibilnú ochranu dát a digitálnej identity. Kedykoľvek budú Vaše dáta potrebovať ochranu - u nás nájdete vždy to správne riešenie.

 


 

G Data Antivirus

G DATA
AntiVirus

Aká ochrana je poskytovaná: G DATA ANTIVÍRUS spoľahlivo chráni Váš počítač pred vírusmi – a Vaše osobné údaje počas online bankových transakcií a nákupov cez Internet. Takže sa už viac nemusíte obávať bežných hrozieb. Novinkou v poslednej verzii je komplexná ochrana proti zneužitiu zraniteľností iných aplikácií – tzv. exploit protection. S pomocou tejto ochrany je Vaše PC zabezpečené pred vírusmi, ktoré sa pokúšajú zneužiť chyby nainštalovaných aplikácií.

Buy Now G Data TOtal Protection

» Informácie o produkte

» Vyskúšať na 30 dní zadarmo

  Windows 8 Compatible  

G DATA Internet Security

G DATA
Internet Security

Môžete sa spoľahnúť, že G DATA INTERNET SECURITY dohliadne na Vašu bezpečnosť počas surfovania po webe alebo práci s PC. Poskytne Vám tú najlepšiu ochranu proti vírusom, keyloggerom a trójskym koňom, pričom výhodou je aj výkonný firewall - takže dostanete tú najlepšiu ochranu proti každej hrozbe z Internetu bez ohľadu na to, či práve posielate e-mail, platíte online bankovníctvom alebo len tak surfujete po sieti. Novinkou tejto verzie je komplexná ochrana proti bezpečnostným chybám aplikácií alebo systému, tzv. exploitom. V kombinácii s vírusovou ochranou táto metóda ešte zdokonaľuje ochranu Vášho PC pred infikovaním hrozbami, ktoré sa cielene zameriavajú práve na nové bezpečnostné diery najznámejších aplikácií a operačných systémov.

Buy Now G Data TOtal Protection

» Informácie o produkte

» Vyskúšať na 30 dní zadarmo

  Windows 8 Compatible  

G DATA Total Protection

G DATA
Total Protection

Bezpečnosť už len ťažko môže byť lepšia. G DATA TOTAL PROTECTION nielenže spoľahlivo chráni Vaše PC pred vírusmi, trójskymi koňmi, spyware a hackerom, ale vďaka mnohým doplnkom ako sú šifrovanie dát či prepracovaná ochrana zariadení ste úplne v bezpečí aj pred každou inou nástrahou na sieti. Novinkou v tejto verzii je komplexná ochrana proti bezpečnostným dieram operačného systému či iných aplikácií, tzv. exploitov. Preto sa nemusíte obávať cielených útokov alebo bezpečnostných chýb nainštalovaných aplikácií.

Buy Now G Data TOtal Protection

» Informácie o produkte

» Vyskúšať na 30 dní zadarmo

  Windows 8 Compatible  

G DATA Internet Security for Android

G DATA
Internet Security pre Android

G DATA INTERNET SECURITY PRE ANDROID poskytuje kompletnú ochranu proti vírusom, nebezpečným aplikáciám a phishingových útokoch. Navyše máte možnosť stratené zariadenie lokalizovať, prípadne na diaľku vymazať všetky údaje a zabrániť tak ich zneužitiu.

Buy Now G Data TOtal Protection

» Informácie o produkte

» Vyskúšať na 30 dní zadarmo

  Android security  

G DATA AntiVirus for Mac

G DATA
AntiVirus pre Mac

G DATA ANTIVIRUS PRE MAC poskytuje špeciálnu ochranu proti vírusom a phishingu pre Váš Mac bežiaci na OS X®. Nielenže proaktívne chráni pred vírusmi pre Mac platformu, ale poskytuje aj dodatočnú ochranu pre počítače s operačným systémom Windows v sieti. Tieto heterogénne siete, pozostávajúce z oidvoch platforiem Windows a Mac sú totiž čoraz populárnejšie v bežných domácnostiach. Integrovaná ochrana proti phishingu aktívne blokuje web stránky, ktoré sa pokúšajú o získanie citlivých dát.

Buy Now G Data TOtal Protection

» Informácie o produkte

» Vyskúšať na 30 dní zadarmo

  MAC OS Security Antivirus  

 

Upresniť vyhľadávanie

G DATA Certified Distributor
Stránka je prevádzkovaná spoločnostťou Soft4Security, ktorá je výhradným distribútorom značky G DATA pre Česko a Slovensko.